Umieszczony przez 10:09 Duchowość monastyczna

10 najczęściej słuchanych benedyktyńskich nagrań na SoundCloud

Od jakiegoś czasu regularnie publikujemy materiały audio na SoundCloud. Jest to kolejne narzędzie, dzięki któremu docieramy do naszych słuchaczy i czytelników.

Od jakiegoś czasu regularnie publikujemy materiały audio na SoundCloud. Jest to kolejne narzędzie, dzięki któremu docieramy do naszych słuchaczy i czytelników. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie 10 najczęściej słuchanych materiałów audio.

1. Chorał gregoriański w wykonaniu scholi benedyktynów tynieckich

2. Psałterz – podręcznik spotkania z Bogiem. Wprowadzenie

3. Pomiędzy grzechem a myślą. O ośmiu duchach zła Ewagriusza z Pontu

4. Sześć portretów Jezusa #1 Jezus kuszony

5. O „Księdze Wyjścia” w Wielkim Poście #1 Dlaczego trzeba wyjść z Egiptu?

6. Pustynia w mieście #1

7. Psałterz – podręcznik spotkania z Bogiem #3 Psalm 3. Zmartwychwstanie jako sztuka życia

8. Psałterz – podręcznik spotkania z Bogiem #1 Psalm 1 i wezwanie do lectio divina

9. Sześć portretów Jezusa #2 Jezus Przemieniony

10. Powrót do Ojca / Konferencja 3

Jest to wygodna opcja ze względu na mobilność oraz możliwość subskrypcji podcastu, dzięki czemu w chwili, kiedy nowy materiał audio zostanie umieszczony na komórce, tablecie itp. – pokaże się informacja o świeżym materiale, który można posłuchać.


Aby nie przedłużać… Tutaj jesteśmy:

Życzymy miłego słuchania!
Fot. Marcin Marecik

(Visited 471 times, 1 visits today)


Za pomocą newslettera chcemy się kontaktować, aby przesyłać teksty, nowości wydawnicze i ogłoszenia, które dotyczą naszego podwórka. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera.

Czytający i słuchający naszych materiałów, zarówno dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, jak i na kanale YouTube lub innych platformach podcastowych, mogą zastanawiać się w jaki sposób można nas wesprzeć… Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania.

To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość. Z góry dziękujemy za każde wsparcie!


Zamknij