Umieszczony przez 10:58 Duchowość monastyczna

Bądź na bieżąco z artykułami i materiałami, które udostępniamy…

W nowym roku wprowadzamy parę zmian w obszarze naszych newsletterów. Od jakiegoś czasu zakończyliśmy serię przesyłanych komentarzy liturgicznych ojca Włodzimierza Zatorskiego OSB.

W nowym roku wprowadzamy parę zmian w obszarze naszych newsletterów. Od jakiegoś czasu zakończyliśmy serię przesyłanych komentarzy liturgicznych ojca Włodzimierza Zatorskiego OSB. Teraz przyszedł czas na dwie kolejne bazy mailingowe — „Mądrość Ojców Pustyni” i „Ojca Leona myśli na dobry dzień” przestaną funkcjonować.

Dla wszystkich czytelników udostępnialiśmy również możliwość zapisania się do powiadomień e-mailowych w systemie Feedburner, który w tamtym roku mocno ograniczył swoją funkcjonalność. Postanowiliśmy zrezygnować i z tej opcji.

Oczywiście przygotowaliśmy alternatywę do wprowadzanych zmian. W miejsce usuniętych funkcjonalności powstanie codzienny newsletter, w którym będziemy zbierać artykuły z CSPB oraz inne materiały monastyczne (aktualności, konferencje audio itp.) i raz dziennie o 21:00 przesyłać zainteresowanym czytelnikom. Forma będzie bardzo prosta: w takim newsletterze znajdziecie listę linków do artykułów oraz cytat lub grafikę z duchowości monastycznej.

Dla zainteresowanych, poniżej umieszczamy formularz zapisania się do listy „CSPB. Portal o duchowości monastycznej”.

Jeżeli chcesz publikować nasze teksty, możesz skorzystać z tej listy mailingowej: Z opactwa tynieckiego. Propozycja dla mediów

(Visited 2 156 times, 1 visits today)


Za pomocą newslettera chcemy się kontaktować, aby przesyłać teksty, nowości wydawnicze i ogłoszenia, które dotyczą naszego podwórka. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera.

Czytający i słuchający naszych materiałów, zarówno dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, jak i na kanale YouTube lub innych platformach podcastowych, mogą zastanawiać się w jaki sposób można nas wesprzeć… Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania.

To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość. Z góry dziękujemy za każde wsparcie!


Zamknij