Umieszczony przez 13:41 Duchowość monastyczna

Bądźmy w mobilnym kontakcie… Dołącz do naszej grupy w komunikatorze Signal

Wysyłkę planujemy dwa razy dziennie. Co będziemy wysyłać? Artykuły z CSPB, najnowsze konferencje z YT, cytaty z duchowości monastycznej, bieżące informacje z projektu „Filokalia” oraz nowości wydawnicze.

Czytelnicy portalu CSPB mają do dyspozycji kilka form, dzięki którym mogą otrzymywać bieżące informacje, nowe artykuły czy też nowości wydawnicze:

  1. Newsletter główny
  2. Newsletter dla mediów „Z opactwa tynieckiego”
  3. Kanał YouTube
  4. Media społecznościowe

Zastanawialiśmy się w jaki sposób dotrzeć „mobilnie” do czytelników skupionych wokół portalu CSPB. Najbardziej skuteczną formą jest komunikator. Pierwsza myśl to WhatsApp. Jednak aplikacja posiada parę ograniczeń…

Wybór padł na komunikator Signal, gdzie twórcy aplikacji dużą wagę położyli na bezpieczeństwo przesyłanych danych, tam też istnieje grupa „CSPB. Duchowość monastyczna”, do której każdy może dołączyć oraz zaprosić swoich znajomych.

Wysyłkę planujemy dwa razy dziennie. Co będziemy wysyłać? Artykuły z CSPB, najnowsze konferencje z YT, cytaty z duchowości monastycznej, bieżące informacje z projektu „Filokalia” oraz nowości wydawnicze.

W jaki sposób dołączyć do grupy „CSPB. Duchowość monastyczna”? Na początku trzeba zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym aplikację Signal. W kolejnym kroku poprzez link do grupy dołączyć do naszej społeczności.

Poniżej udostępniamy link, który można skopiować, przesłać znajomym i dołączyć do grupy:

Fot. Marcin Marecik

(Visited 2 164 times, 1 visits today)


Jeżeli chcesz być na bieżąco z materiałami, które publikujemy i udostępniamy, proponujemy zapisanie się na codzienny newsletter.

Czytelnicy i słuchacze naszych materiałów dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, kanale YouTube oraz innych platformach podcastowych mogą być zainteresowani, w jaki sposób mogą nas wesprzeć. Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania.

To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość. Z góry dziękujemy za każde wsparcie!


Zamknij