Umieszczony przez 10:09 Ojcowie pustyni

Mądrość Ojców Pustyni na skrzynkę e-mail

Zastanawialiśmy się nad fenomenem apoftegmatów Ojców Pustyni – dlaczego jest tak duże zainteresowanie tą formą przekazu – i doszliśmy do wniosku, że krótka treść i konkretne podejście do tematu problemów duchowych, zawarty w tak „skompresowanej” wersji, najlepiej dociera do współczesnego odbiorcy.

Zastanawialiśmy się nad fenomenem apoftegmatów Ojców Pustyni – dlaczego jest tak duże zainteresowanie tą formą przekazu – i doszliśmy do wniosku, że krótka treść i konkretne podejście do tematu problemów duchowych, zawarty w tak „skompresowanej” wersji, najlepiej dociera do współczesnego odbiorcy.

Dzisiaj chcemy udostępnić każdemu możliwość otrzymywania na e-maila codziennego tekstu z mądrości Ojców Pustyni, jako swego rodzaju myśli do refleksji na cały dzień. Zasady są bardzo proste: poniżej jest formularz, w który wpisujesz swój e-mail i oczekujesz na wiadomość z systemu (sprawdźcie również folder SPAM lub kosz), w której znajdziesz link do potwierdzenia subskrypcji. Po ok. 2 godzinach otrzymasz pierwszą wiadomość wprowadzającą w temat apoftegmatów Ojców Pustyni autorstwa prof. Ewy Wipszyckiej.

Na zdjęciu: Abba Antoni Wielki. Obraz autorstwa Mikołaja Jastrzębskiego OSB

(Visited 5 734 times, 1 visits today)


Za pomocą newslettera chcemy się kontaktować, aby przesyłać teksty, nowości wydawnicze i ogłoszenia, które dotyczą naszego podwórka. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera.

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z naszego portalu CSPB możesz skorzystać z propozycji zapisania się do systemu Feedburner, za pomocą którego, codziennie między godziną 20:00 a 23:00 otrzymasz e-maila z listą linków najnowszych wpisów, które ukazały się w danym dniu... Zapisz się do powiadomień
Zamknij