Umieszczony przez 13:41 Duchowość monastyczna

SoundCloud. Kolejna platforma, na której możesz nas słuchać

Dzisiaj przesyłamy wiadomość o tym, że możecie nasze nagrania audio znaleźć w serwisie SoundCloud. Podobnie jak w każdej takiej platformie, każdy może obserwować dany kanał, dzięki czemu chętni będą otrzymywać powiadomienia o nowym materiale audio.

Na bieżąco informujemy o nowych inicjatywach, które podejmujemy w Internecie. Ostatnio „zaryzykowaliśmy” i udostępniliśmy prawie 12-godzinny materiał audio na temat duchowości monastycznej. Każdy z czytelników może korzystać z nagrań YouTube oraz z platformy podcastowej. Naszymi materiałami dzielimy się poprzez newslettera:

  1. Główne informacje, fragmenty tekstów, nowości wydawnicze
  2. Mądrość Ojców Pustyni
  3. Ojca Leona myśli na dobry dzień

Dzisiaj przesyłamy wiadomość o tym, że możecie nasze nagrania audio znaleźć w serwisie SoundCloud. Podobnie jak w każdej takiej platformie, każdy może obserwować dany kanał, dzięki czemu chętni będą otrzymywać powiadomienia o nowym materiale audio. Najistotniejszy jest fakt, że dzięki wygodnej aplikacji mobilnej SoundCloud wszystkich naszych nagrań można słuchać na komórce czy tablecie.

Oprócz SoundCloud jesteśmy na innych platformach:

Życzymy miłego słuchania!
Fot. Marcin Marecik

(Visited 1 419 times, 1 visits today)


Za pomocą newslettera chcemy się kontaktować, aby przesyłać teksty, nowości wydawnicze i ogłoszenia, które dotyczą naszego podwórka. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera.

Czytający i słuchający naszych materiałów, zarówno dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, jak i na kanale YouTube lub innych platformach podcastowych, mogą zastanawiać się w jaki sposób można nas wesprzeć… Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania.

To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość. Z góry dziękujemy za każde wsparcie!


Zamknij