Umieszczony przez 13:41 Duchowość monastyczna

SoundCloud. Kolejna platforma, na której możesz nas słuchać

Dzisiaj przesyłamy wiadomość o tym, że możecie nasze nagrania audio znaleźć w serwisie SoundCloud. Podobnie jak w każdej takiej platformie, każdy może obserwować dany kanał, dzięki czemu chętni będą otrzymywać powiadomienia o nowym materiale audio.

Na bieżąco informujemy o nowych inicjatywach, które podejmujemy w Internecie. Ostatnio „zaryzykowaliśmy” i udostępniliśmy prawie 12-godzinny materiał audio na temat duchowości monastycznej. Każdy z czytelników może korzystać z nagrań YouTube oraz z platformy podcastowej. Naszymi materiałami dzielimy się poprzez newslettera:

  1. Główne informacje, fragmenty tekstów, nowości wydawnicze
  2. Mądrość Ojców Pustyni
  3. Usłyszeć Słowo Boże, czyli codzienne refleksje liturgiczne
  4. Ojca Leona myśli na dobry dzień

Dzisiaj przesyłamy wiadomość o tym, że możecie nasze nagrania audio znaleźć w serwisie SoundCloud. Podobnie jak w każdej takiej platformie, każdy może obserwować dany kanał, dzięki czemu chętni będą otrzymywać powiadomienia o nowym materiale audio. Najistotniejszy jest fakt, że dzięki wygodnej aplikacji mobilnej SoundCloud wszystkich naszych nagrań można słuchać na komórce czy tablecie.

Oprócz SoundCloud jesteśmy na innych platformach:

Życzymy miłego słuchania!
Fot. Marcin Marecik

(Visited 1 341 times, 1 visits today)


Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z naszego portalu CSPB możesz skorzystać z propozycji zapisania się do systemu Feedburner, za pomocą którego, codziennie między godziną 20:00 a 23:00 otrzymasz e-maila z listą linków najnowszych wpisów, które ukazały się w danym dniu... Zapisz się do powiadomień
Zamknij