Trzy możliwości

Newsletter

Nasz nowy portal CSPB chce być waszym podręcznym miejscem do konsultacji ważnych spraw i trudnych tekstów; jesteśmy bowiem przekonani, że duchowość monastyczna jest szczególnie właściwa na nasze czasy. Teksty źródłowe często posługują się wyrażeniami, które, podobnie jak Krzyż św. Ojca Benedykta, mogą nas zbijać z tropu, wręcz szokować; dlatego konieczny jest przewodnik, mapa, GPS (czy jak to już chcecie nazwać), które pomogą się zorientować na niełatwym terenie. Gdy jednak człowiek już rozejrzy się po okolicy, za nic nie będzie chciał jej opuścić! / Szymon Hiżycki OSB /

Za pomocą newslettera chcemy się kontaktować, aby przesyłać teksty, nowości wydawnicze i ogłoszenia, które dotyczą naszego podwórka. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera. Nie będzie to tylko wiadomość z informacją o naszych produktach, ale chcemy również dzielić się fragmentami treści monastycznych (apoftegmaty, pisma ascetyczne itp.) oraz informować o nowych artykułach i konferencjach audio.

Mądrość Ojców Pustyni

Zastanawialiśmy się nad fenomenem apoftegmatów Ojców Pustyni – dlaczego jest tak duże zainteresowanie tą formą przekazu – i doszliśmy do wniosku, że krótka treść i konkretne podejście do tematu problemów duchowych, zawarty w tak „skompresowanej” wersji, najlepiej dociera do współczesnego odbiorcy.

Dzisiaj chcemy udostępnić każdemu możliwość otrzymywania na e-maila codziennego tekstu z mądrości Ojców Pustyni, jako swego rodzaju myśli do refleksji na cały dzień. Zasady są bardzo proste: poniżej jest formularz, w który wpisujesz swój e-mail i oczekujesz na wiadomość z systemu (sprawdźcie również folder SPAM lub kosz), w której znajdziesz link do potwierdzenia subskrypcji. Po ok. 2 godzinach otrzymasz pierwszą wiadomość wprowadzającą w temat apoftegmatów Ojców Pustyni autorstwa prof. Ewy Wipszyckiej.

Powiadomienia

Niestety nie wszystkie artykuły jesteśmy w stanie “zmieścić” w newsletterze, dlatego też uruchomiliśmy dla chętnych powiadomienia e-mail o nowych wpisach na CSPB.

(Visited 1 361 times, 1 visits today)


Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z naszego portalu CSPB możesz skorzystać z propozycji zapisania się do systemu Feedburner, za pomocą którego, codziennie między godziną 20:00 a 23:00 otrzymasz e-maila z listą linków najnowszych wpisów, które ukazały się w danym dniu... Zapisz się do powiadomień

Funkcja komentowania jest wyłączona.

Zamknij