Główne informacje, fragmenty tekstów, nowości wydawnicze

Newsletter

Nasz nowy portal CSPB chce być waszym podręcznym miejscem do konsultacji ważnych spraw i trudnych tekstów; jesteśmy bowiem przekonani, że duchowość monastyczna jest szczególnie właściwa na nasze czasy. Teksty źródłowe często posługują się wyrażeniami, które, podobnie jak Krzyż św. Ojca Benedykta, mogą nas zbijać z tropu, wręcz szokować; dlatego konieczny jest przewodnik, mapa, GPS (czy jak to już chcecie nazwać), które pomogą się zorientować na niełatwym terenie. Gdy jednak człowiek już rozejrzy się po okolicy, za nic nie będzie chciał jej opuścić! / Szymon Hiżycki OSB /

Za pomocą newslettera chcemy się kontaktować, aby przesyłać teksty, nowości wydawnicze i ogłoszenia, które dotyczą naszego podwórka. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera. Nie będzie to tylko wiadomość z informacją o naszych produktach, ale chcemy również dzielić się fragmentami treści monastycznych (apoftegmaty, pisma ascetyczne itp.) oraz informować o nowych artykułach i konferencjach audio.

Jeżeli chcesz publikować nasze teksty, możesz skorzystać z tej listy mailingowej: Z opactwa tynieckiego. Propozycja dla mediów

Powiadomienia o nowych artykułach i innych materiałach

Codzienny newsletter, w którym będziemy zbierać artykuły z CSPB oraz inne materiały monastyczne (aktualności, konferencje audio itp.) i raz dziennie o 21:00 przesyłać zainteresowanym czytelnikom. Forma będzie bardzo prosta: w takim newsletterze znajdziecie listę linków do artykułów oraz cytat lub grafikę z duchowości monastycznej.

(Visited 6 975 times, 1 visits today)


Za pomocą newslettera chcemy się kontaktować, aby przesyłać teksty, nowości wydawnicze i ogłoszenia, które dotyczą naszego podwórka. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera.

Funkcja komentowania jest wyłączona.

Zamknij