Wspieraj naszą działalność

Czytelnicy i słuchacze naszych materiałów dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, kanale YouTube oraz innych platformach podcastowych mogą być zainteresowani, w jaki sposób mogą nas wesprzeć.

Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania.

Zdarzyło się już kilka razy, że osoby chcące nas wspierać wpłaciły darowizny na błędne konta. Aby ułatwić przekazanie darowizny, zebraliśmy wszystkie możliwości wpłaty darowizny w jednym miejscu, które związane są z działalnością Tyniec Wydawnictwo Benedyktynów.

  1. Forma tradycyjna – przelew bankowy:

Tyniec Wydawnictwo Benedyktynów
ul. Benedyktyńska 37
30-398 Kraków
PKO BP: 57 1020 1433 0000 1102 0052 2672
Tytuł przelewu: Darowizna na Tyniec Wydawnictwo Benedyktynów

Dane do przelewu zagranicznego:
IBAN: PL 57 1020 1433 0000 1102 0052 2672
PKO BP S.A. – Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.
SWIFT (BIC code): BPKOPLPW

  1. Darowizna na projekt Filokalia
  2. Wsparcie za pomocą zrzutki „Słuchaj, synu, nauk mistrza…”

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie!
Fot. Marcin Marecik

(Visited 2 077 times, 1 visits today)


Chcesz być na bieżąco z najnowszymi artykułami, informacjami dotyczącymi projektu "Filokalia" oraz nowościami wydawniczymi? Jeśli tak, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdziesz formularze do zapisu na nasze newslettery.

Czytelnicy i słuchacze naszych materiałów dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, kanale YouTube oraz innych platformach podcastowych mogą być zainteresowani, w jaki sposób mogą nas wesprzeć. Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania.

To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość. Z góry dziękujemy za każde wsparcie!


Funkcja komentowania jest wyłączona.

Zamknij