Umieszczony przez 12:15 Duchowość monastyczna

Słuchaj nas na Spotify, Apple Podcasts

Wielu czytelników korzysta z materiałów, które publikujemy na YouTubie. Staramy się, żeby treści benedyktyńskie dostępne były również dla słuchających tzw. podcasty…

Wielu czytelników korzysta z materiałów, które publikujemy na YouTubie. Staramy się, żeby treści benedyktyńskie dostępne były również dla słuchających tzw. podcasty, regularne publikacje, które zazwyczaj publikowane są w Apple Podcasts czy Spotify. Społeczność skupiona wokół Tyńca dzisiaj również ma taką możliwość.

Od jakiegoś czasu publikujemy konferencje naszych Ojców na wyżej wymienionych platformach. Jest to wygodna opcja ze względu na mobilność oraz możliwość subskrypcji podcastu, dzięki czemu w chwili, kiedy nowy materiał audio zostanie umieszczony na komórce, tablecie itp. – pokaże się informacja o świeżym materiale, który można posłuchać.


Aby nie przedłużać… Tutaj jesteśmy:

Życzymy miłego słuchania!
Fot. Marcin Marecik

(Visited 2 908 times, 1 visits today)


Za pomocą newslettera chcemy się kontaktować, aby przesyłać teksty, nowości wydawnicze i ogłoszenia, które dotyczą naszego podwórka. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera.

Czytający i słuchający naszych materiałów, zarówno dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, jak i na kanale YouTube lub innych platformach podcastowych, mogą zastanawiać się w jaki sposób można nas wesprzeć… Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania.

To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość. Z góry dziękujemy za każde wsparcie!


Zamknij