Umieszczony przez 10:52 Czytelnia

Bądźmy w kontakcie! Dołącz do naszych newsletterów…

Czy chcesz być na bieżąco z najnowszymi artykułami, książkami i wydarzeniami związanymi z duchowością monastyczną?

Czy chcesz być na bieżąco z najnowszymi artykułami, książkami i wydarzeniami związanymi z duchowością monastyczną?

Przez ostatnie dni pracowaliśmy nad udoskonaleniem naszego systemu mailingowego, aby zapewnić Ci jeszcze lepsze doświadczenie. Z dumą ogłaszamy, że przenieśliśmy nasz stary system na nową platformę, wzbogaconą o najnowsze funkcje, które sprawią, że otrzymywanie regularnych aktualizacji będzie jeszcze bezpieczniejsze i bardziej dopasowane do Twoich indywidualnych preferencji czasowych.

Już teraz możesz dołączyć do naszych newsletterów! Oprócz popularnych list mailingowych takich jak: Tyniec Wydawnictwo Benedyktynów oraz projekt „Filokalia”, mamy dla Ciebie nową niespodziankę. Teraz będziesz mógł otrzymywać także powiadomienia o najnowszych artykułach z CSPB – portalu o duchowości monastycznej.

A to nie koniec! Przygotowaliśmy specjalną podstronę, na której łatwo i szybko zapiszesz się do naszych newsletterów. Tam także znajdziesz szczegółowe opisy każdej z list wysyłkowych, abyś dokładnie wiedział, czego możesz się spodziewać.


Fot. Marcin Marecik

(Visited 126 times, 1 visits today)


Chcesz być na bieżąco z najnowszymi artykułami, informacjami dotyczącymi projektu "Filokalia" oraz nowościami wydawniczymi? Jeśli tak, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdziesz formularze do zapisu na nasze newslettery.

Czytelnicy i słuchacze naszych materiałów dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, kanale YouTube oraz innych platformach podcastowych mogą być zainteresowani, w jaki sposób mogą nas wesprzeć. Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania.

To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość. Z góry dziękujemy za każde wsparcie!


Zamknij