Umieszczony przez 11:37 Blog Ojca Leona

Na progu Nowego Roku

Na progu Nowego Roku składam Wam szczere życzenia nie ustawania w poszukiwaniu Prawdy i coraz pełniejszym w niej trwaniu.

Moi Drodzy! Wszyscy, z którymi spotykam się na blogu i na facebooku.

Na progu Nowego Roku składam Wam szczere życzenia nie ustawania w poszukiwaniu Prawdy i coraz pełniejszym w niej trwaniu. Dla nas wierzących Prawdą jest Nowonarodzony Syn Boży, Jezus Chrystus. Wątpiących i niewierzących polecamy Bogu. Niech szczerze szukają.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UCZESTNICTWO. Cieszę się z myślącymi podobnie, a nie gniewam się na Tych, którzy myślą inaczej. Proszę, wymyślajcie mi dalej, ale nie nienawidźcie. Jestem przecież mniejszością (ilu jest 90-latków w Polsce?), a WY głosicie poszanowanie mniejszości. Stać Was na to w stosunku do mnie?


Niech nas wszystkich Bóg błogo+sławi, a Maryja wspiera
Wasz brat Leon, już w dziesiątym krzyżyku


Fot. Krzysztof Torbus

(Visited 98 times, 1 visits today)


Za pomocą newslettera chcemy się kontaktować, aby przesyłać teksty, nowości wydawnicze i ogłoszenia, które dotyczą naszego podwórka. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera.

Czytający i słuchający naszych materiałów, zarówno dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, jak i na kanale YouTube lub innych platformach podcastowych, mogą zastanawiać się w jaki sposób można nas wesprzeć… Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania.

To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość. Z góry dziękujemy za każde wsparcie!


Zamknij