Umieszczony przez 11:37 Blog Ojca Leona

Na progu Nowego Roku

Na progu Nowego Roku składam Wam szczere życzenia nie ustawania w poszukiwaniu Prawdy i coraz pełniejszym w niej trwaniu.

Moi Drodzy! Wszyscy, z którymi spotykam się na blogu i na facebooku.

Na progu Nowego Roku składam Wam szczere życzenia nie ustawania w poszukiwaniu Prawdy i coraz pełniejszym w niej trwaniu. Dla nas wierzących Prawdą jest Nowonarodzony Syn Boży, Jezus Chrystus. Wątpiących i niewierzących polecamy Bogu. Niech szczerze szukają.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UCZESTNICTWO. Cieszę się z myślącymi podobnie, a nie gniewam się na Tych, którzy myślą inaczej. Proszę, wymyślajcie mi dalej, ale nie nienawidźcie. Jestem przecież mniejszością (ilu jest 90-latków w Polsce?), a WY głosicie poszanowanie mniejszości. Stać Was na to w stosunku do mnie?


Niech nas wszystkich Bóg błogo+sławi, a Maryja wspiera
Wasz brat Leon, już w dziesiątym krzyżyku


Fot. Krzysztof Torbus

(Visited 62 times, 1 visits today)


Za pomocą newslettera chcemy się kontaktować, aby przesyłać teksty, nowości wydawnicze i ogłoszenia, które dotyczą naszego podwórka. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera.

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z naszego portalu CSPB możesz skorzystać z propozycji zapisania się do systemu Feedburner, za pomocą którego, codziennie między godziną 20:00 a 23:00 otrzymasz e-maila z listą linków najnowszych wpisów, które ukazały się w danym dniu... Zapisz się do powiadomień
Zamknij