Umieszczony przez 11:09 Duchowość monastyczna

10 najczęściej słuchanych benedyktyńskich nagrań na Spotify

Staramy się, żeby treści benedyktyńskie dostępne były również dla słuchających tzw. podcasty, regularne publikacje, które zazwyczaj publikowane są w Apple Podcasts czy Spotify. Społeczność skupiona wokół Tyńca dzisiaj również ma taką możliwość.

Od jakiegoś czasu regularnie publikujemy materiały audio na platformach podcastowych. Jest to kolejne narzędzie, dzięki któremu docieramy do naszych słuchaczy i czytelników. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie 10 najczęściej słuchanych materiałów audio.

1. Chorał gregoriański w wykonaniu scholi benedyktynów tynieckich

2. Modlitwa Jezusowa. Wprowadzenie do praktyki

3. Walka wewnętrzna z duchami zła

4. Pustynia w mieście #2

5. Pamięć o Bogu i wzywanie imienia Jezus

6. Pokochać milczenie Boga

7. Osiem złych myśli. Jak sobie z nimi radzić?

8. Osiem złych sposobów życia

9. Milczenie Arseniusza. Boskie apoftegmaty

10. Praktyka medytacji #1

Jest to wygodna opcja ze względu na mobilność oraz możliwość subskrypcji podcastu, dzięki czemu w chwili, kiedy nowy materiał audio zostanie umieszczony na komórce, tablecie itp. – pokaże się informacja o świeżym materiale, który można posłuchać.


Aby nie przedłużać… Tutaj jesteśmy:

Życzymy miłego słuchania!
Fot. Marcin Marecik

(Visited 1 321 times, 1 visits today)


Chcesz być na bieżąco z najnowszymi artykułami, informacjami dotyczącymi projektu "Filokalia" oraz nowościami wydawniczymi? Jeśli tak, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdziesz formularze do zapisu na nasze newslettery.

Czytelnicy i słuchacze naszych materiałów dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, kanale YouTube oraz innych platformach podcastowych mogą być zainteresowani, w jaki sposób mogą nas wesprzeć. Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania.

To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość. Z góry dziękujemy za każde wsparcie!


Zamknij