Umieszczony przez 10:44 Duchowość monastyczna

Dostęp do blisko 2 000 nagrań podcastu „Słuchaj, synu, nauk mistrza…” na Spotify

Podobnie jak to jest w przypadku portalu CSPB (2 357 wpisów) i kanału YouTube (3 400 materiałów audio i wideo), również na platformie Spotify, chcemy stworzyć największą bazę treści z zakresu monastycyzmu i duchowości benedyktyńskiej.

Od blisko 3 lat regularnie publikujemy treści audio na platformie Spotify. Na chwilę obecną jest to baza 1799 odcinków i z każdym dniem ta liczba będzie rosła. Parę miesięcy temu wprowadziliśmy model subskrypcyjny materiałów na Spotify, które udostępniamy.

Co znajdziesz w podcaście „Słuchaj, synu, nauk mistrza…”?

Staramy się publikować tylko i wyłącznie treści związane z duchowością benedyktyńską oraz szeroko pojętym monastycyzmem, począwszy od krótkich refleksji do rozbudowanych konferencji skupionych wokół Ojców Pustyni, nauki św. Benedykta, teologii, liturgii i Pisma Świętego.

Słuchając nasze materiały audio znajdziesz wśród nich takich autorów jak: Małgorzata Borkowska OSB, Piotr Rostworowski OSB/EC, Leon Knabit OSB, Włodzimierz Zatorski OSB, Jan Paweł Konobrodzki OSB, Szymon Hiżycki OSB, Konrad Małys OSB, Hieronim St. Kreis OSB, Mikołaj Jastrzębski OSB.

Podobnie jak to jest w przypadku portalu CSPB (2 357 wpisów) i kanału YouTube (3 400 materiałów audio i wideo), również na platformie Spotify, chcemy stworzyć największą bazę treści z zakresu monastycyzmu i duchowości benedyktyńskiej.


    Fot. Marcin Marecik

    (Visited 1 041 times, 1 visits today)


    Jeśli zainteresował Cię nasz materiał, mamy dla Ciebie propozycję! Możesz otrzymywać raz w tygodniu, w sobotę o 19:00, e-mail z najnowszymi artykułami z portalu cspb.pl. Wystarczy, że zapiszesz się do naszych powiadomień poniżej...

    Chcesz być na bieżąco z najnowszymi artykułami, informacjami dotyczącymi projektu "Filokalia" oraz nowościami wydawniczymi? Jeśli tak, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdziesz formularze do zapisu na nasze newslettery.

    Czytelnicy i słuchacze naszych materiałów dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, kanale YouTube oraz innych platformach podcastowych mogą być zainteresowani, w jaki sposób mogą nas wesprzeć. Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania.

    To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość. Z góry dziękujemy za każde wsparcie!

    Zamknij