Umieszczony przez 13:16 Chorał gregoriański, Historia

Cisza jest pełnią SŁOWA. Nietypowy spacer po opactwie tynieckim

Powstało już wiele materiałów wykonanych za pomocą drona, jednak żeby wejść nieco głębiej w sam klimat opactwa, potrzeba było czegoś jeszcze…

Cieszymy się, że możemy się podzielić poniższym materiałem, który został wykonany wspólnie z Piotrem Chronowskim. Powstało już wiele materiałów wykonanych za pomocą drona, jednak żeby wejść nieco głębiej w sam klimat opactwa, potrzeba było czegoś jeszcze… i to właśnie udało się uzyskać projektem Cisza jest pełnią SŁOWA.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za chęci pana Piotra i sam fakt profesjonalnego wykonania filmu, który, jak to już wspomnieliśmy w tytule, jest formą spaceru, ale bardziej utrzymanym w perspektywie osoby świeckiej, tej która korzysta z ciszy i spokoju, jakiej udziela gościnność benedyktyńska.

Zdjęcia, montaż i realizacja: Piotr Chronowski Fotografia / Ścieżka dźwiękowa pochodzi z płyty Gemma caelestis w wykonaniu scholi benedyktynów tynieckich

(Visited 1 398 times, 1 visits today)


Za pomocą newslettera chcemy się kontaktować, aby przesyłać teksty, nowości wydawnicze i ogłoszenia, które dotyczą naszego podwórka. Planujemy codzienną wysyłkę takiego newslettera.

Czytający i słuchający naszych materiałów, zarówno dostępnych w księgarni internetowej, na stronie cspb.pl, jak i na kanale YouTube lub innych platformach podcastowych, mogą zastanawiać się w jaki sposób można nas wesprzeć… Od jakiegoś czasu istnieje społeczność darczyńców, którzy aktywnie i regularnie wspierają nasze działania.

To jest tylko pewna propozycja, możliwość wsparcia — jeżeli uważasz, że to, co robimy, jest wartościowe i chcesz dołączyć do darczyńców, od teraz masz taką możliwość. Z góry dziękujemy za każde wsparcie!


Zamknij